Oferta dla właścicieli apartamentów

flower-icon-01.png

Oferta dla właścicieli apartamentów

Masz lokal, ale nie wiesz jak o niego zadbać? My wiemy! Zajmujemy się profesjonalną obsługą nieruchomości (dbamy o ich odpowiedni stan, wykonując niezbędne prace). Nasza oferta skierowana jest do właścicieli przybytków, którym zależy na dużej liczbie klientów i nieustannie zwiększającym się zysku. Oferujemy kilka form współpracy – jako jedni z nielicznych kierujemy się dobrem kontrahenta, dobierając pakiet dostosowany do jego potrzeb.

Dla Państwa wygody posiadamy następujące formy współpracy

Gwarancja stałego przychodu

Przekazują nam Państwo pod opiekę swój apartament wraz z wyposażeniem dostosowanym do naszych wytycznych. Po podpisaniu umowy zajmujemy się kompleksową obsługą i zarządzaniem. Nie musza się Państwo martwić o reklamę, wynajem apartamentu, obsługę, zarządzanie czy konserwację. To my ponosimy to ryzyko, a co miesiąc przekazujemy stałą gwarantowaną kwotę.

Elastyczny wynajem

Przekazują nam Państwo pod opiekę swój apartament wraz z wyposażeniem. Określają Państwo stawkę dobową za wynajem, a naszym zadaniem jest osiągnięcie maksymalnego możliwego obłożenia. Przy tym posiadają Państwo pełną swobodę deklarując w jakie dni jest możliwy wynajem, natomiast w pozostałe jest on do Państwa dyspozycji. Przy tej formie nie ma żadnych restrykcji.

Dodanie nieruchomości jest bezpłatne, nie ma żadnych ukrytych kosztów!

Zarządzamy dostępnością

Udostępniamy Państwu możliwość samodzielnego blokowania dostępności, sprawdzania na bieżąco rezerwacji i cen.

Nasz kalendarz dostępności automatycznie zsynchronizowany jest ze wszystkimi partnerami, wykluczamy zatem możliwość overbookingu. Umożliwiamy też rezerwację czasie rzeczywistym u nas na stronie i na stronach wszystkich partnerów .

Mamy najlepiej usprawnioną dystrybucję online dzięki odpowiedniemu doborowi systemów rezerwacji hotelowych. Kontrolujemy nasz najważniejszy kanał rezerwacji online dostępny na naszej stronie WWW poprzez centralny system zarzadzania rezerwacjami zintegrowany z silnikami rezerwacyjnymi na naszych stronach WWW oraz silnikami rezerwacyjnymi naszych kooperantów. Tworzymy perfekcyjną strategię sprzedaży poprzez centralny system zarządzania połączony z prawie 100 portali rezerwacji on-line i systematyczne pozyskujemy kolejne, które obsługują lokalizacje, w których posiadamy apartamenty.