O firmie

Jeśli Warszawa jest kolejnym miejscem na Twojej mapie turystycznej, zadbaj o to, aby przyjeżdżając tu - po całym dniu pełnym atrakcji - móc odpocząć. Nasze apartamenty zostały stworzone z myślą o Tobie – nowoczesne wnętrza, wykonane z materiałów najwyższej jakości, zapewnią Ci komfort i odrobinę luksusu.

Kazou Residence Biuro w Warszawie

Jesteśmy dla Ciebie!

Niezależnie od tego, czy przyjedziesz sam, ze swoją rodziną, czy też pupilem, dzięki bogatemu zbiorze udogodnień i wspaniałej lokalizacji, nie będziesz się nudzić. Jako jedni z nielicznych nie zakazujemy obecności zwierząt – rozumiemy, że są pełnoprawnymi członkami Twojej rodziny i tak je traktujemy.

Apartamenty Kazou Warszawa

Jakie są nasze apartamenty?

  1. KOMFORTOWE – zadbaliśmy o to, aby wypoczynek w nich, był jedną z najlepszych rzeczy, jakie mogą Ciebie spotkać.
  2. PRORODZINNE – nasze apartamenty są wystarczająco duże, aby czas w nich mogły spędzać całe rodziny. Nie brak udogodnień, dzięki którym będziesz mógł go uatrakcyjnić.
  3. NOWOCZESNE – urządzając je, korzystaliśmy z pomocy najlepszych architektów wnętrz, którzy zrobili wszystko, aby były nie tylko nowoczesne, ale także
    funkcjonalne i wygodne.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

  1. Nasze apartamenty wykończone są w wysokim standardzie, zapewniając maksymalny komfort użytkowania, zadowalając nawet najbardziej wymagających klientów.
  2. Posiadamy sympatyczny i wykwalifikowany personel, służący radą i pomocą.
  3. Zapewniamy: dyskrecję, dyspozycyjność, bezpieczeństwo i prywatność.

 

nasze biuro

Gdzie się znajdujemy?

Nasze apartamenty zlokalizowane są w lewobrzeżnej części miasta – w Woli, sąsiadującą z Bemowem, Żoliborzem, Śródmieściem, Ochotą i Włochami.
Znajdujemy się blisko komunikacji miejskiej, dzięki której dotarcie w każdą część miasta nie będzie stanowić problemu.

Na jakie atrakcje mogę liczyć?

Niedaleko nas, znajdują się: Elektrownia Tramwajów Miejskich, Browar Haberbusch, pałacyk Biernackich, pałacyk Bogusławskiego, Pole Elekcyjne, Fort Sowińskiego, liczne cmentarze, kościoły oraz fragmenty murów Getta.

Biuro Warszawa

Jeszcze się nie przekonałeś?

Zapoznaj się z opiniami naszych klientów. Może one pomogą podjąć Ci decyzję:

  • W Kazou Residance byłem drugi raz - po poprzedniej wizycie wiedziałem, że odwiedzając Warszawę, wrócę - TAK TEŻ SIĘ STAŁO. Obsługa miła i uśmiechnięta, standard mieszkania wysoki, wnętrze nowoczesne. Polecam - zostanę stałym klientem!
  • Najmocniejszą stroną apartamentów, jest lokalizacja i przemiła obsługa. Pomimo, mojego spóźnienia, czekano na mnie cierpliwie. Szlafroki, kawa, herbata, przyprawy, expres do kawy… Do każdego apartamentu przynależy podziemny parking - czysto, jasno, funkcjonalnie i wygodnie.
Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij