Oferta dla deweloperów

Zarządzanie nieruchomościami pod wynajem krótkoterminowy


Dla deweloperów

Od ponad dziesięciu lat zarządzamy apartamentami pod wynajem krótkoterminowy i wakacyjny, co czyni nas firmą o dużym doświadczeniu na tym polu.


Zarządzanie krótkoterminowym wynajmem apartamentów

Specjalnie dla firm deweloperskich, świadczymy usługę profesjonalnego zarządzania apartamentami będących w ich zasobach.


Doradztwo

Oferujemy kompleksowe doradztwo dla przyszłych najemców krótkoterminowych, oparte na rzetelnej wiedzy o rynku nieruchomości. Wiemy, które lokalizacje cieszą się największą popularnością pod wynajem oraz jak najlepiej przygotować i wyposażyć apartamenty.


Home staging

Nasza doświadczona ekipa w profesjonalny sposób przygotuje apartament do wynajmu, w taki sposób, by spełniał wszelkie oczekiwania, zarówno właścicieli lokalu jak i ich klientów.


Sprzedaż i marketing

Za pośrednictwem ponad 65 partnerów biznesowych jesteśmy w stanie znacząco wesprzeć wynajem Państwa lokali. Posiadamy również wiedzę i narzędzia, by oszacować prognozowane zyski z wynajmu.


Podsumowując:

1.Przyczyniamy się do tego, aby Państwa firma najszybciej jak to możliwe mogła generować dla siebie z tego tytułu jak największe zyski.

Zajmujemy się krótkotrwałym wynajmem mieszkań o nowoczesnych, komfortowych wnętrzach.

Jako firma zajmujemy się kompleksową obsługą gości już od momentu zarezerwowania przez nich naszego apartamentu.
Warszawa jest takim specyficznym miejscem, do którego przyjeżdża się w celach biznesowych, zawodowych, turystycznych. Tak wiec największą grupę u nas stanowią tzw. top management, czyli najwyższy szczebel. Mamy ludzi z całego świata. Ofertę kierujemy do turystów, biznesmenów, rodzin z dziećmi, jak i do klientów zagranicznych przyjeżdżających nie tylko zwiedzać Warszawę, ale również w celach biznesowych. Nasza dobra lokalizacja znacznie ułatwia dotarcie do klientów.

2. Dlaczego my?

Z uwagi na cieszącą się popularność liczba wynajmujących mieszkanie na okres krótkoterminowy z roku na rok wzrasta. Wielu turystów zamiast wyjazdów z biurem podróży decyduje się na samodzielną organizację wakacji, a co za tym idzie – częściej szukają apartamentów. Z takich opcji chętnie korzystają też turyści podczas krótkich podróży do miast. W Polsce tego typu wyjazdy także są bardzo częste. Miast, gdzie pojawiają się apartamenty, ciągle przybywa. Jako firma przede wszystkim bardzo dbamy o promocję. Turyści głównie szukają noclegów w Internecie więc systematycznie dbamy o umieszczenie ogłoszeń w bazach miejsc noclegowych, portalach turystycznych.

Naszym atutem jest doświadczenie i rozpoznawalność, co gwarantuje nam ciągłość najmu i jest gwarantem zysku.
Czujemy się profesjonalistami w swojej dziedzinie i robimy wszystko by klient do nas powrócił.

3. Co gwarantujemy?

dotarcie do klienta i pozyskanie go
dynamiczną reklamę
reklamę w wielu miejscach
bezpieczeństwo obiektu
zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa gościom
płynność wynajmu lokali
kojarzenie firmy z budową sukcesu
Fachową obsługę i liczne usługi dodatkowe, co sprawia, że klient ma pod ręką wszystko czego potrzebuje, nie tylko nocleg

Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij